Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Pythagor Golf Hotel / ubytování Boskovice Vítejte

Hotel Boskovice Pythagor Golf Hotel
Golf & Ski Resort Kořenec Vám nabízí klidné a příjemné ubytování v útulném hotelu PYTHAGOR***, který architektonicky splývá s ojedinělou stavbou srubové klubovny, restaurace a kryté terasy. Ubytování pro 18 osob, včetně přistýlek až pro 36 hostů.

Ubytování hotel Pythagor : Hotel nabízí devět dvoulůžkových pokojů s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC, televizí, telefonem, bezdrátovým internetem, vysoušečem vlasů, bag roomem a venkovní terasou s posezením za pěkného počasí. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Stravování hostů zajišťuje stylová hotelová restaurace, která nabízí široký výběr jídel (snídaně, obědy, večeře). Snídaně v Golf restaurantu Kořenec jsou podávány od 8:00-10:30 dle výběru ze snídaňového menu. Dle přání hostů je možné podávat snídaně od 7:00. Nahlaste své přání, prosím, na recepci SGCC, popřípadě přímo v restauraci.

Golf Restaurant Kořenec : Restaurace postavená ve stylu pravého kanadského srubu, kde pod zatravněnou střechou nabízí kreativní gastronomii, prostornou krytou terasu s tanečním parketem a prostornou nekrytou terasu. Teplovzdušné krbové vytápění je posílené stylovými kachlovými kamny. Restaurace Sokrates nabízí: obědové menu, speciality, tradiční kořeneckou kuchyni, golfovou gastronomii, ale také cateringové služby pro firemní akce a turnaje, rodinné  a společenské akce, semináře, kongresy, výroční akce, ...

Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic nabízí nově kongresové služby v letních i zimních měsících. Kongresový multifunkční sál pro 100 osob, který lze rozdělit na dva menší sály pro 50 osob. Salónky - Stylová moravská vinárna 40 míst a Kanadský bar pro 15 osob. Cateringové služby, Golfový i negolfový doprovodný program, firemní benefitní programy pro jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi.

Ubytovací řád hotelu PYTHAGOR*** : Pokoj je pro vás připraven od 14.00 hod do 19.00 hod (též otevírací doba recepce). Pozdější příjezd je nutné oznámit předem na recepci. Host je povinen opustit pokoj do 10.00 hod. Do ubytovacího zařízení je zákaz vstupu psů. Pokud si objednáte přistýlku po 17:00 v den příjezdu, bude Vám účtována cena 650,-Kč za lůžko. V případě nedostatečné kapacity zajistí pro další hosty ubytování v partnerských ubytovacích zařízeních v nejbližším okolí.

Doprovodné programy Vám připraví na míru. Např. Golfová akademie, Běžecká lyžařská akademie, Zimní olympijské hry ve spojení s hudebními a tanečními večery, degustací vín, barmanská show, Nordic walking, lukostřelba a mnoho dalšího. Pro děti společenské hry, hry na sněhu, sněhové pohádky, bobování atd. Vyžádejte si nabídku odpovídající Vašim představám.
Hotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - disponuje restauracíHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - disponuje vinárnouHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel -  je k dispozici letní terasaHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - golfHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Boskovice Pythagor Golf Hotel - na pokojích je telefon